Projektmérnök (épületgépész)

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az üzletág projekt értékesítésének back office támogatása.
  • Árajánlat (költségvetés) készítése projektek épületgépészeti rendszereire tervdokumentáció vagy előzetes tervek alapján.
  • Projektek előzetes gépészeti tervezése ajánlatadáshoz.
  • Kivitelezőkkel, szerelőkkel és tervezőkkel kapcsolattartás, koordináció a megrendelések megvalósítása érdekében.
  • Konferenciákon, szakmai napokon, kiállításokon, oktatásokon részvétel, előadás, bemutató, termékismertető tartása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú épületgépész végzettség.
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, MS Office, AutoCad, Terc, IFS, stb.).
  • Meggyőző, határozott kommunikáció, jó prezentációs készség.
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség.
  • Teljesítményorientált személyiség.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Téglás - a munkába járás állandó vállalati buszjárattal megoldott Debrecenből.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás külterület 0135/9

karrier@hajdurt.hu