A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

Könyvelő

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A számviteli, pénzügyi területhez tartozó tevékenységek, feladatok ellátása, a társaság eszközeiben és forrásaiban bekövetkező változások folyamatos rögzítése
  • Beérkező számlák könyvelése
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Vegyes bizonylatok, elhatárolások könyvelése
  • Analitikák, költségvetési kapcsolatok és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Közreműködés az ÁFA és egyéb bevallások készítésében
  • Könyvvizsgáló munkájának segítése, auditban való aktív részvétel

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Többéves számviteli gyakorlat előny
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny
  • Számítógépes vállalatirányítási rendszerismeret előny

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.
  • Munkába járás vállalati busszal is megoldott.