HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

Raktáros

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A beérkező anyagok kezelése, feldolgozása, raktárba történő helyezése
  • Üzemi igényéknek megfelelően anyagkiadás.
  • Kész-és félkész áruk kezelése.
  • Rakodó és targoncavezető irányítása rakodáskor.
  • Készáru kiadása szállításhoz, vonalkód leolvasó használatával mennyiség            és csomagolóanyag sértetlenség ellenőrzése rakodás előtt.
  • Kiszállítások raktári ügyintézése (kiszedés, ellenőrzés, bizonylatok, szállítólevelek, elkészítése,stb)
  • A munkavégzés során használt dokumentációk, eszközök, védőfelszerelések állagának megóvása, rendben tartása és kijelölt helyen történő tárolása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Érettségi, vagy Raktárgazdálkodási tanfolyam.;
  • Számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office, vállalatirányítási rendszer);
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Szakma iránti elhivatottság;

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkavégzés helye Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.