A HAJDU Infrastruktúra Szolgáltató Zrt.

Számítógépes mérés-adatgyűjtő rendszerrel ellátott ipari parkba

ÜZEMELTETŐ

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Ivóvíz, ipari hűtővíz, ioncserélt víz termelő berendezések, elosztó hálózatok és fogyasztók üzemeltetése.
  • Ipari szennyvízgyűjtő hálózatok, tisztítóművek, tározók, üzemviteli berendezések napi karbantartása.
  • Biológiai szennyvízgyűjtő hálózatok, tisztítóművek, tározók üzemvitele, berendezések napi karbantartása.
  • A kazánházhoz, mint szolgáltató egységhez tartozó hőenergiát és sűrített levegőt előállító gépek, berendezések gazdaságos, biztonságos, előírás szerinti üzemeltetése, karbantartása.
  • Számítógépes felügyeleti rendszerek folyamatos figyelemmel kísérése, az előírt paraméterek tartása, biztonságos üzemmenet fenntartása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Műszaki területen szerzett végzettség
  • Előnyt jelentő végzettségek/képzettségek: kompresszor kezelő, gázkút kezelő, daru-kezelő, targoncavezető
  • Számítástechnikai ismeretek felhasználói szinten (Windows, Microsoft Office)
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit mi ajánlunk:

  • Mentor program: az új kolléga a munkaköri feladatok elsajátításához - mentorok támogatásával, hozzáértő segítséget kap a betanulási időszakban.
  • Továbbképzéseken, tanfolyamokon történő részvétel támogatása (a munkaköri feladatok ellátásához kapcsolódóan)
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címekre várjuk:

E-mail cím: vertesi.andrea@hajdurt.hu