A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

Energetikus

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Energiaellátással, energiagazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Energiahálózatok dokumentációjának naprakészen tartása
  • Technológiai folyamatok és berendezések energetikai elemzése, energiafajlagosok képzése
  • Éves/negyedéves energiafelhasználási tervek készítése
  • Energiafelhasználások nyomonkövetése, energiaveszteségek feltárása
  • Energia felhasználást csökkentő javaslatok kidolgozása, megvalósítása
  • Energiahatékonysági pályázatok figyelemmel kísérése, megvalósításuk koordinálása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, szükséges energetikai jelentések elkészítése
  • Kapcsolattartás társvállalatokkal energetikai kérdésekben
  • Energiaszámlák ellenőrzése/jóváhagyása

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú energetikus / energetikai szakmérnök végzettség
  • Energetikusi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Energetikai rendszerek-, energetikával kapcsolatos jogszabályok ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, Külterület 135/09. hrsz.

karrier@hajdurt.hu