HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

Export vevőreferens

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az ügyfélkörébe tartozó export vevőkkel közvetlen, napi kapcsolattartás.
  • Vevői előrejelzések, megrendelések, fogadása, egyeztetése, visszaigazolása, dokumentálása, a gyártásprogramozáshoz kapcsolódó kiszállítási tervnek a vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • Vevői igények teljesítésének logisztikai szervezése, nyomon követése, felügyelete.
  • Visszáru és reklamáció kezelése, ezzel kapcsolatos belső egyeztetés, integrált rendszerbe történő bevezetése.
  • Kapcsolattartás a társaság egyéb területeivel.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • kereskedelmi és/vagy logisztikai szakirányú végzettség előnyt jelent.
  • Hasonló iparágban szerzett kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent.
  • Informatikai eszközök felhasználói szintű ismerete.
  • Német és angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.
  • Pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás.
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség.

  • kiváló szervezőkészséget, kommunikációs képességet igénylő ügyviteli feladatokat.
  • Együttműködő, támogató szervezetet.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Projektekben való részvételt.

Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatásokkal

Munkavégzés helye Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, Külterület 135/09. hrsz.

karrier@hajdurt.hu