Feladatok:

  • Rendszeres beszámolók statisztikák készítése angol és magyar nyelven;
  • Havi/negyedéves/éves beszámolók és statisztikai jelentések készítése;
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal és az adóhatóságokkal, támogatás nyújtása az országon belüli pénzügyi csoportoknak;
  • Segítségnyújtás a számviteli politikák és eljárások frissítésében;
  • Állásfoglalásokat készít adózási és számviteli kérdésekben;
  • Adózási folyamatok koordinálása, adóbevallások elkészítésének segítése;
  • Kapcsolattartás külső szervezetekkel és partnerekkel;
  • Pályázati költségvetés és elszámolás készítése;
  • Banki kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Számviteli, vagy közgazdasági főiskolai, vagy egyetemi végzettség;
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő;
  • Legalább 5 éves számviteli, pénzügyi és/vagy kontrolling tapasztalat;
  • Magabiztos MS Office készség;
  • Erős elemző és problémamegoldó készség;
  • Precizitás, megbízhatóság, jó időgazdálkodás;
  • Önálló munkavégzés képessége.

Előny:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismerete

Amit mi ajánlunk:

  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások