A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

Folyamat Ellenőr

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gyártási folyamat felügyelete
  • Gyártott alkatrészek/termékek szúrópróbaszerű ellenőrzése
  • Hibás alkatrész/termék észlelésekor azonnali intézkedések (zárolás, eszkaláció) indítása
  • Problémák kivizsgálásában aktív részvétel
  • Mérési eredményekről jegyzőkönyv készítése
  • Kapcsolattartás a társterületekkel
  • Minta készülékek vizsgálata, jegyzőkönyvezése

Személyi és szakmai elvárások:

  • Műszaki jellegű középfokú szakmai végzettség
  • Legalább 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Rajz olvasási ismeret
  • Mérőeszköz használati gyakorlat
  • Analitikus gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, vállaltirányítási rendszerek)
  • Határozott, jó kommunikációs készség
  • Lelkes, rugalmas és kreatív személyiség
  • Csapatmunkára való készség
  • Együttműködő magatartás
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit mi ajánlunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli és egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, Külterület 135/09. hrsz.

karrier@hajdurt.hu