FOLYAMATMÉRNÖK

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gyártási folyamatok előkészítése, folyamatos fejlesztése, piaci igényekhez igazítása a gyártási dokumentációk alapján
  • A munkatervek hatékony kialakítása, a gyártási normák ellenőrzése, módosítása és nyomon követése
  • Anyagáramlások optimalizálása
  • Termelést elősegítő eszközök, gépek, berendezések megtervezése és árajánlat kérésének koordinálása
  • Aktív kommunikáció a társrészlegekkel (műszaki terület, üzem, minőségbiztosítás)
  • A mérnök kollegák szakmai támogatása

Személyi és szakmai elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség előnyt jelent, viszont műszaki menedzserek jelentkezését is szívesen fogadjuk
  • 2-3 év releváns tapasztalat technológiai, munkafolyamat előkészítői munkakörben előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk
  • CNC programozás ismerete előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Felelősségteljes, önálló és pontos munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • MS Office ismeretek
  • ISO 9001  és ISO 14001 nemzetközi szabványok ismerete
  • Lean/TPS ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

4243 Téglás, külterület 0135/9

vertesi.andrea@hajdurt.hu