HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

EXPORT VEVŐMENEDZSER

(francia ÉS angol nyelvtudással)

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Export piaci kapcsolatok kialakítása, fejlesztése nyugat-európai piacokon
  • A meglévő vevőállománnyal való kapcsolattartás
  • Új vevők felkutatása, piaci információk gyűjtése és az értékesítési lehetőségek feltárása az értékesítés folyamatos növelése érdekében
  • Értékesítési stratégiai javaslat kidolgozása.
  • Új termékek piacbevezetésének koordinálása
  • Promóció tervezése és a végrehajtás ellenőrzése

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • A célpiacokon kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Francia nyelv tárgyalási szintű és angol nyelv középfokú ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség előnyt jelent

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Nagy hagyományú magyar cégnél stabil munkahely.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.