HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

Nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

Karbantartó mérnök

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gyárfejlesztésekben, technológiai fejlesztésekben történő aktív részvétel, fejlesztési feladatok gépészmérnöki támogatása
  • Célgépek-, részegységek, gép átalakítások önálló gépészeti tervezése, kivitelezések mérnöki támogatása.
  • Új berendezések beszerzésénél szakmai támogatás (kiválasztás, telepítés előkészítés, telepítés)
  • Karbantartó terület napi operatív feladatainak szakmai támogatása
  • Együttműködés a társterületekkel

Személyi és szakmai elvárások:

  • Gépészmérnöki szakképzettség géptervezői szakirány, vagy erős tervezői affinitás.
  • Géptervezésben szerzett szakmai gyakorlat.
  • Tervezői CAD rendszerek ismerete (preferáltan SolidEdge)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Kommunikációs szintű angol, vagy német nyelvtudás (külföldi partnerekkel történő kapcsolattartáshoz szükséges).
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások