A HAJDU Infrastruktúra Szolgáltató Zrt.

Pénzügyi kontroller

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Energia árkalkuláció
  • Napi/havi rendszerességű feladatok (energia árak nyomon követése, számlázás előkészítése, energia veszteségek kimutatása)
  • Havi kontrolling jelentések, terv/tény költségelemzések elkészítése
  • Ipari Park szolgáltatási szerződéseinek kezelése
  • A társaság számviteli feladatainak támogatása (könyvelés, beruházás-adminisztráció, könyvvizsgálat)
  • Egyéb pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása

Személyi és szakmai elvárások:

  • Közgazdasági felsőfokú és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Kontrolling vagy számviteli területen szerzett gyakorlat előnyt jelent, de pályakezdő jelentkezését is várjuk
  • Számítógépes ismeretek (integrált vállalatirányítási rendszer, MS Office)
  • Kiváló elemzőképesség
  • Motiváció a fejlődés és tanulás irányában
  • Nyelvismeret előnyt jelent

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Önálló munkavégzés, karrierlehetőség
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások
  • Munkába járás vállalati busszal is megoldott