A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

Technológia csoportvezető

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A technológiai csoport operatív irányítása.
  • A technológiai feladatok végrehajtására legalkalmasabb munkamegosztás kialakítása, a részfeladatok összehangolása, tevékenységek koordinálása és ellenőrzése.
  • Részvétel a technológiai terület éves költségtervének összeállításában, megvalósulásának felügyeletében.
  • Projektek irányítása, projektekben való részvétel.
  • A technológiai terület működésének, hatékonyságának mérése s folyamatos fejlesztése.
  • A technológiával összefüggő feladatok ellátása érdekében szakmai egyeztetés a vállalat szervezeti egységeivel, külső partnereivel.
  • Technológusi mérnöki feladatok ellátása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Vezetői tapasztalat
  • Gépészmérnöki szakképzettség
  • Tapasztalat forgácsolási, lemezfeledolgozási, hegesztési, felületkezelési, szerelési technológiákban
  • Tervezői CAD rendszerek használata
  • Jártasság PLM rendszerben
  • LEAN szemlélet
  • Előnyt jelent gyárfejlesztési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások