HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

Termelési Művezető

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Irányítása alá tartozó terület: Szerelő üzem.
  • A szerelősorok napi gyártási program-feladatainak utasítás szerinti végrehajtása a mindenkori Munkavédelmi Szabályzat előírásainak maradéktalan betartása mellett.
  • A szerelő üzem erőforrásival (anyagi, eszköz és munkaerő) való gazdálkodás, (egyeztetve a felettesével).
  • A szerelő üzem szerelősorain történő utasítás szerinti munkavégzés a Technológiai- és Ellenőrzési Utasításnak megfelelően, az azokban előírt folyamatoknak, eljárásoknak és ellenőrzéseknek maradéktalan betartásával.
  • Gépek, berendezések Karbantartási Utasítás szerinti napi/műszakonkénti ellenőrzése, karbantartása, tisztítása és állag megóvásának a felügyelete. Ezzel kapcsolatos információk a üzemvezető részére történő átadása, váratlan hiba esetén a javíttatás elvégzése.
  • Az irányítása alá tartozó területen a munkamegosztás meghatározása, a gyártandó termékek és a létszám összetétel figyelembevételével. A folyamatos hatékony munkavégzés biztosítása.
  • Szerelő üzemben felmerülő feladatok végrehajtására legalkalmasabb munkamegosztás kialakítása, részfeladatok összehangolása, a működés szabályozása.
  • Munkaterület és Környezet tisztán tartása, rend megóvása és fenntartása.
  • A szerelő üzemmel összefüggő feladatok ellátása érdekében szakmai egyeztetés a vállalat szervezeti egységeivel. A munkavégzés során használt Dokumentációk, Eszközök, Védőfelszerelések állagának megóvása, rendben tartása és kijelölt helyen történő tárolása.
  • Kapcsolattartás a társaság egyéb területeivel.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú (műszaki szakirányú) végzettség.
  • Hasonló iparágban szerzett műszaki/termelési tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office). IFS rendszer ismerete.
  • Pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás.
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint