HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, épületgépészeti termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalat

 területi képviselő

munkakör betöltésére munkatársat keres kelet-magyarországi területre.

Főbb feladatok:

  • Az épületgépész boltok, áruházak vezetőivel való folyamatos kapcsolattartás, együttműködés, látogatás
  • Megrendelések generálása,
  • Raktár készletek folyamatos figyelése, feltöltetése, kiszállítások nyomon követése, visszáruk ellenőrzése
  • Kimutatások, havi és heti jelentések elkészítése
  • Az értékesítés folyamatos növelésének támogatása
  • bolti szintű termékismereti oktatások és értékesítés támogatás végrehajtása

Személyi és szakmai elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség.
  • Hasonló iparágban szerzett több éves kereskedelmi tapasztalat.
  • 2-4 éves képviselői gyakorlat.
  • „ B „ kategóriás vezetői engedély
  • Számítógépes ismeretek.
  • Meggyőző és határozott kommunikáció és prezentációs készség.
  • Pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás.
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség.
  • Teljesítményorientált személyiség.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások