A HAJDU Infrastruktúra Szolgáltató Zrt.

Számítógépes mérés-adatgyűjtő rendszerrel ellátott ipari parkba

ÜZEMELTETŐ

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Ivóvíz, ioncserélt víz, gőz és távhő, ipari hűtővíz és sűrített levegő szolgáltatással kapcsolatos berendezések, elosztó hálózatok üzemeltetése és karbantartása.
  • Ipari és biológiai szennyvízgyűjtő hálózatok, tisztítóművek, tározók, üzemeltetése és karbantartása.
  • Számítógépes távfelügyeleti rendszerek figyelemmel kísérése, kezelése.
  • Részvétel tervezett karbantartásokban és hibaelhárításokban.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Műszaki területen szerzett végzettség.
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek.
  • Több műszakos munkarend vállalása.
  • Műszaki problémamegoldó képesség.
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Víz- gáz-, fűtés-, vagy csőszerelő szakmunkás végzettség,
  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség,
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat,
  • Targonca vezető végzettség
  • Kazánkezelő végzettség (12t/h teljesítményig)
  • Épületgépészet terén szerzett tapasztalat,
  • Hőszolgáltatásban szerzett tapasztalat

Amit ajánlani tudunk:

  • Magyar tulajdonú nagyvállalat biztos háttere
  • Fizetés megállapodás szerint, cafetéria, egyéb béren kívüli juttatás.
  • Utazási támogatás.
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség támogatása.
  • Mentor program a betanulási időszakban.