HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

Nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

VEGYIPARI GÉPÉSZMÉRNÖK

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vegyi technológiai folyamatokhoz kapcsolódó gyárfejlesztési feladatok ellátása
  • A termékgyártás vegyi folyamataihoz szükséges, utasítások, technológiák, dokumentációk előállítása
  • Vegyi folyamatok munkahelyek kialakítása, 5S szemléletmód alkalmazása, biztonsági előírások ismerete és alkalmazása

Személyi és szakmai elvárások:

  • Vegyipari gépészmérnök szakképzettség
  • A gyártás során alkalmazott vegyi technológiák ismerete: zománcozás, felület előkészítés (zsírtalanítás, savazás, pácolás), oldószeres festés, elekrosztatikus porszórás, PU habosítás, PS habosítás.
  • Ismeri a vegyi eljárások során használt gépeket, berendezéseket, azok működési elvével tisztában van.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások